Abercrombie & Fitch Authentic Moment Woman – EDP 30 ml

729 

Abercrombie & Fitch Authentic Moment Woman – EDP 30 ml od známé kvalitní značky Abercrombie & Fitch je u nás k dispozici opravdu výhodně. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Abercrombie & Fitch Authentic Moment Woman – EDP 30 ml výhodně ted u nás za 729 Kč.

Katalogové číslo: 85715169600 Kategorie: , Štítek:

Popis

Abercrombie & Fitch Authentic Moment Woman – EDP 30 ml od značky se skvělou pověstí Abercrombie & Fitch lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny.

Authentic Moment Woman je ovocná dřevitá parfémová voda pro ženy. Intenzivní, překvapivé a hravé akordy ovoce, mandarinky a rebarbory vedou přímo k srdci vůně, kde rozkvétá jasmín a růže. Každá vteřina je jedinečná díky cedru, akordům kůže, jantarově-pižmovému ambroxanu, pačuli a pižmu, což je nesmírně přitažlivá kombinace. Objevujte nové možnosti s vůní Authentic Moment Woman. Protože v jednoduchosti se skrývá krása a každý okamžik nabízí nekonečné možnosti pro změnu, radost a život! Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Parametry produktu

  • Značka: Abercrombie & Fitch
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 85715169600
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”ovoce, mandarinka, rebarbora”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, jasmín”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambroxan, cedrové dřevo, pačuli , pižmo, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ovocná, dřevitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”}}
Abercrombie & Fitch Authentic Moment Woman - EDP 30 ml
Abercrombie & Fitch Authentic Moment Woman – EDP 30 ml
729