Ahava Pleťové supersérum Dead Sea Osmoter (Even Tone Concentrate) 30 ml

976 

Ahava Pleťové supersérum Dead Sea Osmoter (Even Tone Concentrate) 30 ml od výrobce s dobrým jménem Ahava je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Ahava Pleťové supersérum Dead Sea Osmoter (Even Tone Concentrate) 30 ml právě teď za cenu 976 Kč.

Katalogové číslo: 697045158836 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Ahava Pleťové supersérum Dead Sea Osmoter (Even Tone Concentrate) 30 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Ahava je k dispizici za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

Exkluzivní koncentrované rozjasňující, protivráskové, hloubkově hydratační a výživné optimalizační supersérum s přelomovým složením a trojnásobnou koncentrací patentované složky Osmoter s 21 přírodními minerály z Mrtvého moře pro maximální výživu, vyhlazení, vypnutí a rozzáření pleti. Při pravidelném používání pokožka postupně obnovuje jasnější a světlejší tón. Sérum je vhodné pro všechny odstíny a typy pleti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ahava
  • EAN: 697045158836
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Regenerační, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Séra, ampule, kúry”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Denní/noční”}}.  . . . . . . . . .
Ahava Pleťové supersérum Dead Sea Osmoter (Even Tone Concentrate) 30 ml
Ahava Pleťové supersérum Dead Sea Osmoter (Even Tone Concentrate) 30 ml
976