Alcina Bylinná pleťová maska (Herbal Mask) 50 ml

243 

Alcina Bylinná pleťová maska (Herbal Mask) 50 ml od skvělého a známého výrobce Alcina je k získání právě teď u nás za super cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Alcina Bylinná pleťová maska (Herbal Mask) 50 ml na našich stránkách za 243 Kč.

Popis

Alcina Bylinná pleťová maska (Herbal Mask) 50 ml s pečetí kvality od Alcina lze pořídit u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Bylinná maska Alcina je určena pro specifické potřeby mastné a smíšené pleti o kterou pečuje a čistí ji. Odstraňuje z pleti nadbytečný maz, po použití vaše tvář zazáří čistotou a přitom bude atraktivně zmatněná. Aktivní látky: kaolin, šalvěj, levandule, kyselina glycyrrhetinová.

 

Informace o produktu

  • Značka: Alcina
  • EAN: 4008666342263
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”mastná a problematická pleť, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Matující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
Alcina Bylinná pleťová maska (Herbal Mask) 50 ml
Alcina Bylinná pleťová maska (Herbal Mask) 50 ml
243