Alhambra Alhambra Florence – EDP 100 ml

769 

Alhambra Alhambra Florence – EDP 100 ml od známého předního výrobce Alhambra je k dostání za výborné peníze. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Alhambra Alhambra Florence – EDP 100 ml právě nyní za 769 Kč.

Katalogové číslo: 6291107459202 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alhambra Alhambra Florence – EDP 100 ml od dodavatele se skvělou pověstí Alhambra lze pořídit u nás za skvělou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Alhambra Florence je omamná parfémová voda pro ženy. Svěží citrusové akordy, kterým vládne sladká vůně mandarinky, se propojuje s lákavými květinovými podtóny pivoňky, osmanthu, růže a magnólie. Dlouhotrvající vůně santalového dřeva, pačuli a pikantního růžového pepře vás oslní v základu vůně. Dopřejte si smyslné potěšení s touto jemnou ženskou vůní.

 

Parametry produktu

  • Značka: Alhambra
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 6291107459202
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pivoňka, citrusy, mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”osmanthus, růže, magnólie, pivoňka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo, růžový pepř, pačuli “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, citrusová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”}}
Alhambra Alhambra Florence - EDP 100 ml
Alhambra Alhambra Florence – EDP 100 ml
769