Alhambra B.A.D. Homme – EDP 100 ml

605 

Alhambra B.A.D. Homme – EDP 100 ml s pečetí kvality od Alhambra lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. Alhambra B.A.D. Homme – EDP 100 ml právě nyní za skvělou cenu 605 Kč.

Katalogové číslo: 6291107459134 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alhambra B.A.D. Homme – EDP 100 ml od dodavatele s dobrým jménem Alhambra lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem.

B.A.D. Homme od značky Alhambra je elegantní pánská parfémová voda, která Vás zaujme pikantními úvodními akordy černého a bílého pepře, který jsou doplněny o svěží citrusový nádech bergamotu. Lehké akordy šalvěje a cedrového dřeva kontrastují s temnými akordy v základu vůně, kde ucítíte fazoli tonku, ambrové dřevo a kakao. Této elegantní a ohromující vůni žádná žena neodolá. Staňte se s vůní B.A.D. Homme sexy rebelem, který rád porušuje pravidla a balancuje na hraně konvencí.

 

Parametry produktu

  • Značka: Alhambra
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 6291107459134
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”černý pepř, bílý pepř, bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”šalvěj, cedrové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”fazole tonka, kakao, ambra”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”}}
Alhambra B.A.D. Homme - EDP 100 ml
Alhambra B.A.D. Homme – EDP 100 ml
605