Alhambra Glacier Le Noir – EDP 100 ml

605 

Alhambra Glacier Le Noir – EDP 100 ml od skvělého a známého výrobce Alhambra lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. Alhambra Glacier Le Noir – EDP 100 ml za super cenu 605 Kč.

Katalogové číslo: 6290360590592 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alhambra Glacier Le Noir – EDP 100 ml od dodavatele s dlouholetou historií Alhambra je k sehnání u nás za skvělou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Glacier Le Noir od značky Alhambra je orientální dřevitá parfémová voda pro muže. Luxusní oud tóny agarového dřeva perfektně doplňuje hřejivá ambra. Vanilka a pačuli tvoří odvážnou a smyslnou kombinaci, která zdůrazní vaši přirozenou eleganci a mužnost.

 

Parametry produktu

  • Značka: Alhambra
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 6290360590592
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”agarové dřevo (oud)”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambra”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, pačuli “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”}}
Alhambra Glacier Le Noir - EDP 100 ml
Alhambra Glacier Le Noir – EDP 100 ml
605