Alhambra Kismet For Men – EDP 100 ml

605 

Alhambra Kismet For Men – EDP 100 ml od spolehlivého výrobce Alhambra je k dostátní teď u nás za super cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Alhambra Kismet For Men – EDP 100 ml – nyní získáte od 605 Kč.

Katalogové číslo: 6291107459257 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alhambra Kismet For Men – EDP 100 ml s pečetí kvality od Alhambra je nyní k dostání výhodně za super cenu. Získejte tento produkt bezpečně online.

Parfémovaná voda Alhambra Kismet For Men je luxusní vonný doplněk pro muže, který stimuluje mysl, vyvolává pěkné vzpomínky, redukuje mentální únavu a zmírňuje depresi. Jeho vůně je živá, osvěžující a smyslná. Inspirovaná vůní By Kilian Straight To Heaven Extreme.

 

Parametry produktu

  • Značka: Alhambra
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 6291107459257
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”muškátový oříšek, dřevité tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pačuli , santalové dřevo, káva, kakao”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, vetiver”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}
Alhambra Kismet For Men - EDP 100 ml
Alhambra Kismet For Men – EDP 100 ml
605