Alhambra Libbra – EDP 100 ml

605 

Alhambra Libbra – EDP 100 ml od dodavatele s dobrým jménem Alhambra je právě nyní na našich stránkách v akci. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Alhambra Libbra – EDP 100 ml výhodně za skvělou cenu 605 Kč.

Katalogové číslo: 6291108730195 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alhambra Libbra – EDP 100 ml od výrobce s dlouholetou historií Alhambra je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online.

Elegantní, rafinovaná a sofistikovaná vůně Alhambra Libbra si vás dokáže podmanit od prvního přičichnutí. Obalující květinová kompozice zaujme svou hloubkou a sytostí, které tak dovedně zdůrazňují ženskost, lehkost a šarm své majitelky. Harmonická kombinace tónů plně vyjadřuje charakter, jasnou osobnost a dokonalý smysl pro vkus a styl. Tato parfémová voda je inspirovaná vůní Yves Saint Laurent Libre.

 

Parametry produktu

  • Značka: Alhambra
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 6291108730195
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mandarinka, neroli”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”levandule”}}
Alhambra Libbra - EDP 100 ml
Alhambra Libbra – EDP 100 ml
605