Alhambra Philos Centro – EDP 100 ml

569 

Alhambra Philos Centro – EDP 100 ml od skvělého výrobce Alhambra je u nás k dispozici opravdu výhodně. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Alhambra Philos Centro – EDP 100 ml právě teď za cenu 569 Kč.

Katalogové číslo: 6291107459325 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alhambra Philos Centro – EDP 100 ml od značky s dlouholetou historií Alhambra , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Philos Centro od značky Alhambra je květinová pižmová parfémová voda pro muže i ženy. Exotické akordy tropického ananasu krouží kolem květinových tónů hyacintu a jasmínu, který je v srdci doplněn pikantními bobulkami růžového pepře, který vyniká svěží kořeněnou vůní s podtóny růže. Díky přítomnosti živočišných akordů pižma, které se pojí s hřejivou ambrou, vanilkou, pačuli a dřevitým vetiverem, má vůně dlouhotrvající charakter. Philos Centro je sofistikovaná vůně, která popustí uzdu vaší fantazii a potěší všechny ve vašem okolí.

 

Parametry produktu

  • Značka: Alhambra
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 6291107459325
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”hyacint, ananas”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, růžový pepř”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver, ambra, pižmo, vanilka, pačuli “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, pižmová, sladká”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”}}
Alhambra Philos Centro - EDP 100 ml
Alhambra Philos Centro – EDP 100 ml
569