Alhambra Philos Pura – EDP 100 ml

699 

Alhambra Philos Pura – EDP 100 ml od našeho známého výrobce Alhambra lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Alhambra Philos Pura – EDP 100 ml ve slevě pouze nyní za 699 Kč.

Katalogové číslo: 6291107459349 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alhambra Philos Pura – EDP 100 ml od spolehlivého výrobce Alhambra , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Parfémová voda Philos Pura od značky Alhambra je skvělým doplňkem pro muže i ženy. Citrusové svěží akordy sicilského citronu, pomeranče a kalábrijského bergamotu se přelévají do ovocného srdce plného sladkých tónů, které vás zahřejí u srdce. Radostné akordy jsou zahaleny do jasných a čistých tónů bílého pižma, kterými prostupuje hřejivá ambra a lahodné akordy madagaskarské vanilky, která svou smyslností uzavírá tuto vonnou kompozici. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Parametry produktu

  • Značka: Alhambra
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 6291107459349
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”sicilský citron, pomeranč, kalábrijský bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ovoce”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”bílé pižmo, ambra, madagaskarská vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ovocná, pižmová, citrusová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”}}
Alhambra Philos Pura - EDP 100 ml
Alhambra Philos Pura – EDP 100 ml
699