Alhambra The Chant – EDP 100 ml

669 

Alhambra The Chant – EDP 100 ml od tohoto skvělého výrobce Alhambra je k získání právě teď u nás za super cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Alhambra The Chant – EDP 100 ml – můžete mít za 669 Kč.

Katalogové číslo: 6291108735619 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alhambra The Chant – EDP 100 ml značky Alhambra . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny.

Dámská parfémová voda The Chant od značky Alhambra je sofistikovaná, luxusní vůně pro ženy. Tato vůně dodá půvab a kouzlo i těm nejvšednějším okamžikům vašeho života. Elegantní flakon v sobě ukrývá květinový poklad, který se rozvoní neodolatelnými tóny plumérie a bílých květin, které se proplétají nasládlými tóny ylang-ylang. Jasmín a vanilka tvoří dokonalou souhru, kterou je nemožné nemilovat.

 

Parametry produktu

  • Značka: Alhambra
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 6291108735619
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”plumérie, bílé květiny, ylang-ylang, jasmín, vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”}}
Alhambra The Chant - EDP 100 ml
Alhambra The Chant – EDP 100 ml
669