Alhambra Versencia Essence – EDP 100 ml

605 

Alhambra Versencia Essence – EDP 100 ml od této přední společnosti Alhambra je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nakupujte bezpečně a rychle online. Alhambra Versencia Essence – EDP 100 ml – nyní získáte od 605 Kč.

Katalogové číslo: 6291107459387 Kategorie: , Štítek:

Popis

Alhambra Versencia Essence – EDP 100 ml od známé kvalitní značky Alhambra je k dostání výhodně. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Versencia Essence od značky Alhambra je citrusová květinová parfémová voda pro ženy. Povznášející ovocné tóny v úvodu pozvolna přecházejí ke květinovému srdci plné rozličných a omamných tónů, které jsou doplněny špetkou nasládlého kořeněného kardamomu. Základ patří dřevitým akordům a živoucímu pižmu, jehož energie vás nenechá chladnou. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Parametry produktu

  • Značka: Alhambra
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 6291107459387
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, fík, hruška, mandarinka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, květinová”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, kardamom, lilie, narcis”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, pižmo, santalové dřevo”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”}}
Alhambra Versencia Essence - EDP 100 ml
Alhambra Versencia Essence – EDP 100 ml
605