Amoené Lavosept K – koncentrát pro mytí a dezinfekci ploch a nástrojů 1000ml – citrón

254 

Amoené Lavosept K – koncentrát pro mytí a dezinfekci ploch a nástrojů 1000ml – citrón od známého výrobce Amoené . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Amoené Lavosept K – koncentrát pro mytí a dezinfekci ploch a nástrojů 1000ml – citrón momentálně v akci za 254 Kč.

Katalogové číslo: 820005 Kategorie: , Štítek:

Popis

Amoené Lavosept K – koncentrát pro mytí a dezinfekci ploch a nástrojů 1000ml – citrón od značky s dobrým jménem Amoené . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Lavosept K – koncentrát pro mytí a dezinfekci ploch a nástrojů 1000ml – citrón

LAVOSEPT® K je dezinfekční přípravek na bázi kvartérních amoniových solí a aldehydů ve formě koncentrátu určený k dezinfekci ploch a nástrojů. Lavosept K se používá na dezinfekci a mytí všech omyvatelných ploch a povrchů a dále k dezinfekci nástrojů ponorem, zejména v sociální a zdravotnické sféře, kde výrazně snižuje počet bakterií. Odstraňuje kromě jiného mikroskopické vláknité houby – plísně, mikroskopické kvasinkové houby – kvasinky a dále mikroorganizmy Pseudomonas aeruginosa, Staphyloccocus aureus, Enterococcus hirae, aj. Mimo to dodává příjemnou vůni a nezanechává skvrny.

Co dezinfikuje Lavosept® K:

Podlahy, pracovní plochy, sanitární zařízení, wc sedátka, pracovní nástroje, dětské hračky, vany, posilovací stroje, rehabilitační křesla a pomůcky, atd.

Použití:

Podlahy a pracovní plochy: přidejte 25 ml koncentrátu (tj. 2 a půl vršku) do nádoby s 5 l vody o teplotě 20 – 25 °C, tím docílíte 0,5% roztok. Po umytí ploch není třeba oplachovat vodou. Masážní vany/hračky/rehabilitační stroje po provedené dezinfekci opláchněte čistou vodou. Nepoužívejte neředěný koncentrát!

 

Parametry produktu

  • Značka: Amoené
  • EAN: 820005
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Amoené Lavosept K - koncentrát pro mytí a dezinfekci ploch a nástrojů 1000ml - citrón
Amoené Lavosept K – koncentrát pro mytí a dezinfekci ploch a nástrojů 1000ml – citrón
254