Amoené Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 200ml – trnka

176 

Amoené Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 200ml – trnka od kvalitního výrobce Amoené . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Amoené Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 200ml – trnka na našich stránkách za 176 Kč.

Katalogové číslo: 820016 Kategorie: , Štítek:

Popis

Amoené Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 200ml – trnka od známé kvalitní značky Amoené – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci.

Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 200ml – trnka

Alkoholový dezinfekční roztok je vhodný pro dezinfekci kůže a nástrojů ve zdravotnických, veterinárních a sociálních zařízeních, ve službách, kde výrazně snižuje počet bakterií. Má baktericidní, fungicidní a virucidní účinnost. 

Lavosept® naneste na pokožku nebo nástroje v dostatečném množství a nechejte zaschnout. Pro hygienickou dezinfekci rukou nechejte roztok působit po dobu 30 sekund. Pro chirurgickou dezinfekci rukou aplikujte roztok opakovaně po dobu 5 minut (2 x 2,5 minuty). Přípravek není vhodný pro dezinfekci poraněné kůže a otevřených ran.

 

.

 

Parametry produktu

  • Značka: Amoené
  • EAN: 820016
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Amoené Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 200ml - trnka
Amoené Lavosept Univerzální dezinfekce na kůži a nástroje 200ml – trnka
176