Angry Beards Oleogel na vousy Meky Gajvr (Beard Jelly) 26 g

569 

Angry Beards Oleogel na vousy Meky Gajvr (Beard Jelly) 26 g od výrobce se skvělou pověstí Angry Beards je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Angry Beards Oleogel na vousy Meky Gajvr (Beard Jelly) 26 g ve výhodné slevě 569 Kč.

Katalogové číslo: 8594205590258 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Angry Beards Oleogel na vousy Meky Gajvr (Beard Jelly) 26 g od výrobce Angry Beards , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Yes! Povedlo se nám namíchat naprosto famózní jelly. O fous hustší než olej, nabušený tím nejlepším, co můžete vousům dopřát. Meky je univerzální frajer, který podpoří výživu a hydrataci vousů i kůže, navíc dodá lesk. Jelly jsme doplnili koulemi s vitaminem E, olejem Inca Inchi a skvalanem.

 

Informace o produktu

  • Značka: Angry Beards
  • EAN: 8594205590258
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk, Pro hydrataci, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Oleje”}}.  . . . . . . . . .
Angry Beards Oleogel na vousy Meky Gajvr (Beard Jelly) 26 g
Angry Beards Oleogel na vousy Meky Gajvr (Beard Jelly) 26 g
569