ANNEMARIE BORLIND Sérum na oční váčky ENERGYNATURE System Pre-Aging (Anti-Puff Eye Serum) 15 ml

605 

ANNEMARIE BORLIND Sérum na oční váčky ENERGYNATURE System Pre-Aging (Anti-Puff Eye Serum) 15 ml od našeho známého výrobce ANNEMARIE BORLIND je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. ANNEMARIE BORLIND Sérum na oční váčky ENERGYNATURE System Pre-Aging (Anti-Puff Eye Serum) 15 ml – nyní můžete mít za 605 Kč.

Katalogové číslo: 4011061230271 Kategorie: , , Štítek:

Popis

ANNEMARIE BORLIND Sérum na oční váčky ENERGYNATURE System Pre-Aging (Anti-Puff Eye Serum) 15 ml od kvalitní společnosti ANNEMARIE BORLIND , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

ZMÍRŇUJE OTOKY A TMAVÉ KRUHY. OŽIVUJE. OSVĚŽUJE. Přírodní sérum na oční váčky ENERGYNATURE System Pre-Aging od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určeno k péči o oční okolí. Díky svému unikátnímu rostlinnému složení redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima a napomáhá zlepšit pružnost pokožky. Obsahuje hesperidin z hořkého pomeranče, který zlepšuje funkčnost kapilár a napomáhá rozptýlit prokrvení a snížit otok. Zpráva se jako přírodní symptologický lék na otoky či kruhy pod očima, redukuje nejednotný tón a fleky na pokožce. Organický kofein povzbudí a stimuluje a zlaté pigmenty pomáhají k rozjasnění pleti a zakrytí tmavých kruhů. redukuje tmavé kruhy pod očima a sjednocuje tón pleti zmírňuje otoky a zlepšuje mikrocirkulaci v pokožce zlepšuje pružnost pokožky Sérum se ukrývá v praktickém chladivem aplikátoru, který také sám o sobě pomáhá citelně a viditelně uklidňovat otoky a osvěžuje. Pokožka v očním okolí je okamžitě rozjasněná, osvěžená a sjednocená.

 

Informace o produktu

  • Značka: ANNEMARIE BORLIND
  • EAN: 4011061230271
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Denní/noční”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, Vegan”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Séra, ampule, kúry”}}.  . . . . . . . . .
ANNEMARIE BORLIND Sérum na oční váčky ENERGYNATURE System Pre-Aging (Anti-Puff Eye Serum) 15 ml
ANNEMARIE BORLIND Sérum na oční váčky ENERGYNATURE System Pre-Aging (Anti-Puff Eye Serum) 15 ml
605