ARDELL Nehty Nail Addict – Nude Jeweled

239 

ARDELL Nehty Nail Addict – Nude Jeweled od známého dodavatele Ardell je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. ARDELL Nehty Nail Addict – Nude Jeweled za bezkonkureční cenu 239 Kč.

Katalogové číslo: 074764652782 Kategorie: , Štítek:

Popis

ARDELL Nehty Nail Addict – Nude Jeweled zboží dodává Ardell je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program.

ARDELL Nehty Nail Addict – Nude Jeweled

Luxusní sada Ardell Nail Addict Premium obsahuje 24 nehtů, 2gr.lepidlo, malý pilník a zatlačovadlo na nehty.

logo ardell.jpg

Ardell je americkou velmi populární značkou přírodních nalepovacích řas, lepidel na řasy a trsy, trsových řas a mono řas. V poslední době se Ardell velmi úspěšně představuje se svými vlasovými produkty, zejména pro rychlou korekci vlasových odchylek. Tito malí pomocníci buď v pudrovém – vláknovém provedení či v natíratelném gelu jsou velmi účinné a díky absenci chemických látek velmi vyhledávané. Historie značky se datuje do 70 let 20 století. Produkty značky Ardell jsou velmi populární u filmových hvězd, maskérů a kosmetiček pro svojí kvalitu a cenovou dostupnost.

 
 

 

 

Parametry produktu

  • Značka: Ardell
  • EAN: 074764652782
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
ARDELL Nehty Nail Addict - Nude Jeweled
ARDELL Nehty Nail Addict – Nude Jeweled
239