Armaf Belle Pour Femme – EDP 100 ml

359 

Armaf Belle Pour Femme – EDP 100 ml od kvalitního výrobce Armaf jde u nás právě teď pořídit výhodně. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Armaf Belle Pour Femme – EDP 100 ml aktuálně v akci od 359 Kč.

Katalogové číslo: 6294015136227 Kategorie: , Štítek:

Popis

Armaf Belle Pour Femme – EDP 100 ml od společnosti s výborným jménem Armaf . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

Belle Pour Femme od značky Armaf je květinově-ovocná parfémová voda pro ženy. Představte si slunečný den v okouzlující zahradě, kde sluneční paprsky rozzáří vaši pokožku a čich pohladí omamná vůně květin a sladké tóny ovoce. Jasmín, tuberóza, růže, frézie a konvalinka je prostoupená vůní hrušky, broskve, bergamotu a švestky. Trochu hlubší je základ, který vyzařuje teplé, bohaté, sladké dřevité tóny cedru, doplněné o vanilku a pižmo. Vůně Belle Pour Femme oslavuje krásu přírody a krásu ženy, která je symbolem růstu a hojnosti. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

 

Parametry produktu

  • Značka: Armaf
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 6294015136227
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”hruška, jasmín, broskev, bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”tuberóza, růže, frézie, švestka, konvalinka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, cedrové dřevo, pižmo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”}}
Armaf Belle Pour Femme - EDP 100 ml
Armaf Belle Pour Femme – EDP 100 ml
359