Aromedica Gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml

342 

Aromedica Gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml značky Aromedica lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Aromedica Gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml v současnosti pořídíte za cenu 342 Kč.

Katalogové číslo: 8595084339303 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Aromedica Gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml od tohoto skvělého výrobce Aromedica je k sehnání u nás za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Aromaterapeutický gel na pleť s akné , mastnou a smíšenou. Potlačuje tvorbu zánětů, jizev a komedonů. Přítomné účinné látky ve formě gelu nezanechávají pokožku mastnou.

 

Informace o produktu

  • Značka: Aromedica
  • EAN: 8595084339303
  • Další vlastnosti: parametry {“slozka”:{“param_name”:”Složka”,”val”:”Brutnák lékařský (Borago officinalis), Tea tree čajovníkový strom (Kajeput střídavolistý, Melaleuca alternifolia), Dobromysl obecná (Origanum vulgare), Réva vinná (Vitis vinifera), Kukuřice setá (Zea mays), Levandule lékařská (Lavandula angustifolia), Skořicovník čínský (Cinnamomum cassia), Tymián obecný (Mateřídouška obecná, Thymus vulgaris)”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”mastná a problematická pleť”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”BIO”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy, Masti”}}.  . . . . . . . . .
Aromedica Gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml
Aromedica Gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml
342