Artdeco Matné oční stíny (Eyeshadow Matt) 0,8 g 512 Matt White

129 

Artdeco Matné oční stíny (Eyeshadow Matt) 0,8 g 512 Matt White značky Artdeco je pro vás pro vás právě dnes v akci. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Artdeco Matné oční stíny (Eyeshadow Matt) 0,8 g 512 Matt White ve výhodné ceně 129 Kč.

Katalogové číslo: 4019674305126 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Artdeco Matné oční stíny (Eyeshadow Matt) 0,8 g 512 Matt White zboží dodává Artdeco – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program.

Díky své nové sametově hebké textuře matné oční stíny dokonale přilnou k pleti. Snadno se nanáší a rovnoměrně kryjí. Vyberte si odstíny podle vlastního přání a zkombinujte je do svého magnetického boxu ! Nejdůležitější součástí dekorativní kosmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém , který umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních přání a potřeb. Oční stíny, tvářenky a korektory se nakupují jednotlivě a umísťují se do speciálních magnetických boxů . Kombinujte své oblíbené barvy, nahrazujte staré aplikátory, přidávejte nové módní odstíny – to všechno díky mozaikovému systému Artdeco!

 

Informace o produktu

  • Značka: Artdeco
  • EAN: 4019674305126
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”}}.  . . . . . . . . .
Artdeco Matné oční stíny (Eyeshadow Matt) 0
Artdeco Matné oční stíny (Eyeshadow Matt) 0,8 g 512 Matt White
129