Artdeco Matné oční stíny (Eyeshadow Matt) 0,8 g 551 Matt Natural Touch

129 

Artdeco Matné oční stíny (Eyeshadow Matt) 0,8 g 551 Matt Natural Touch od výrobce s dlouholetou historií Artdeco lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Artdeco Matné oční stíny (Eyeshadow Matt) 0,8 g 551 Matt Natural Touch aktuálně v akci od 129 Kč.

Katalogové číslo: 4019674305515 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Artdeco Matné oční stíny (Eyeshadow Matt) 0,8 g 551 Matt Natural Touch od společnosti s předním postavením na trhu Artdeco lze u nás pořídit za skvělou cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

Díky své nové sametově hebké textuře matné oční stíny dokonale přilnou k pleti. Snadno se nanáší a rovnoměrně kryjí. Vyberte si odstíny podle vlastního přání a zkombinujte je do svého magnetického boxu ! Nejdůležitější součástí dekorativní kosmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém , který umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních přání a potřeb. Oční stíny, tvářenky a korektory se nakupují jednotlivě a umísťují se do speciálních magnetických boxů . Kombinujte své oblíbené barvy, nahrazujte staré aplikátory, přidávejte nové módní odstíny – to všechno díky mozaikovému systému Artdeco!

 

Informace o produktu

  • Značka: Artdeco
  • EAN: 4019674305515
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”}}.  . . . . . . . . .
Artdeco Matné oční stíny (Eyeshadow Matt) 0
Artdeco Matné oční stíny (Eyeshadow Matt) 0,8 g 551 Matt Natural Touch
129