Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g 26 Pearly Medium Beige

129 

Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g 26 Pearly Medium Beige od výrobce Artdeco – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g 26 Pearly Medium Beige – nakoupíte u nás nyní za 129 Kč.

Katalogové číslo: 4019674030264 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g 26 Pearly Medium Beige od tohoto skvělého výrobce Artdeco , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Výhodná akce opravdu pro každého.

Perleťové oční stíny se vyznačují jasnými zářivými barvami s perleťovým odleskem a zároveň velmi velkým množstvím odstínů na výběr. Jemná textura s velkým procentem barevných pigmentů se snadno nanáší. Vyberte si odstíny podle vlastního přání a zkombinujte je do svého magnetického boxu ! Bez parfemace. Nejdůležitější součástí dekorativní kosmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém , který umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních přání a potřeb. Oční stíny, tvářenky a korektory se nakupují jednotlivě a umísťují se do speciálních magnetických boxů . Kombinujte své oblíbené barvy, nahrazujte staré aplikátory, přidávejte nové módní odstíny – to všechno díky mozaikovému systému Artdeco!

 

Informace o produktu

  • Značka: Artdeco
  • EAN: 4019674030264
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”}}.  . . . . . . . . .
Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0
Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g 26 Pearly Medium Beige
129