Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g 51 Pearly Green Jewel

129 

Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g 51 Pearly Green Jewel od značky Artdeco . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Výhodná akce opravdu pro každého. Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g 51 Pearly Green Jewel výhodně ted u nás za 129 Kč.

Katalogové číslo: 4019674030516 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g 51 Pearly Green Jewel od našeho známého výrobce Artdeco jde u nás právě teď pořídit výhodně. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Perleťové oční stíny se vyznačují jasnými zářivými barvami s perleťovým odleskem a zároveň velmi velkým množstvím odstínů na výběr. Jemná textura s velkým procentem barevných pigmentů se snadno nanáší. Vyberte si odstíny podle vlastního přání a zkombinujte je do svého magnetického boxu ! Bez parfemace. Nejdůležitější součástí dekorativní kosmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém , který umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních přání a potřeb. Oční stíny, tvářenky a korektory se nakupují jednotlivě a umísťují se do speciálních magnetických boxů . Kombinujte své oblíbené barvy, nahrazujte staré aplikátory, přidávejte nové módní odstíny – to všechno díky mozaikovému systému Artdeco!

 

Informace o produktu

  • Značka: Artdeco
  • EAN: 4019674030516
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”}}.  . . . . . . . . .
Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0
Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g 51 Pearly Green Jewel
129