Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g 70 Pearly Cloudy Sky

159 

Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g 70 Pearly Cloudy Sky od společnosti s úžasnou pověstí Artdeco je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online. Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g 70 Pearly Cloudy Sky cenově vychází na 159 Kč.

Katalogové číslo: 4052136212822 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g 70 Pearly Cloudy Sky od dodavatele s dobrým jménem Artdeco lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online.

Perleťové oční stíny se vyznačují jasnými zářivými barvami s perleťovým odleskem a zároveň velmi velkým množstvím odstínů na výběr. Jemná textura s velkým procentem barevných pigmentů se snadno nanáší. Vyberte si odstíny podle vlastního přání a zkombinujte je do svého magnetického boxu ! Bez parfemace. Nejdůležitější součástí dekorativní kosmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém , který umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních přání a potřeb. Oční stíny, tvářenky a korektory se nakupují jednotlivě a umísťují se do speciálních magnetických boxů . Kombinujte své oblíbené barvy, nahrazujte staré aplikátory, přidávejte nové módní odstíny – to všechno díky mozaikovému systému Artdeco!

 

Informace o produktu

  • Značka: Artdeco
  • EAN: 4052136212822
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”}}.  . . . . . . . . .
Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0
Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g 70 Pearly Cloudy Sky
159