Artdeco Transparentní konturovací tužka na rty s vestavěným ořezávátkem (Invisible Lip Contour) 0,3 g

105 

Artdeco Transparentní konturovací tužka na rty s vestavěným ořezávátkem (Invisible Lip Contour) 0,3 g od skvělého výrobce Artdeco . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Artdeco Transparentní konturovací tužka na rty s vestavěným ořezávátkem (Invisible Lip Contour) 0,3 g – nakoupíte u nás nyní za 105 Kč.

Katalogové číslo: 4019674171011 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Artdeco Transparentní konturovací tužka na rty s vestavěným ořezávátkem (Invisible Lip Contour) 0,3 g od skvělé značky Artdeco , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Kupte si tento produkt u nás výhodně online.

Univerzálnost transparentní tužky spočívá v tom, že můžete dodat svým rtům mladší vzhled a zároveň zabránit, aby se rozpíjely nebo rozmazávaly. Ušetříte čas i peníze tím, že si nebudete muset kupovat ke každé rtěnce tužku příslušné barvy!

 

Informace o produktu

  • Značka: Artdeco
  • EAN: 4019674171011
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”}}.  . . . . . . . . .
Artdeco Transparentní konturovací tužka na rty s vestavěným ořezávátkem (Invisible Lip Contour) 0
Artdeco Transparentní konturovací tužka na rty s vestavěným ořezávátkem (Invisible Lip Contour) 0,3 g
105