Attitude Přírodní tuhý deodorant – pro citlivou a atopickou pokožku – bez vůně 85 g

318 

Attitude Přírodní tuhý deodorant – pro citlivou a atopickou pokožku – bez vůně 85 g od značky s dobrým jménem Attitude je právě teď u nás za super cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Attitude Přírodní tuhý deodorant – pro citlivou a atopickou pokožku – bez vůně 85 g k sehnání zrovna v akci za 318 Kč.

Katalogové číslo: 626232408614 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Attitude Přírodní tuhý deodorant – pro citlivou a atopickou pokožku – bez vůně 85 g od společnosti s úžasnou pověstí Attitude je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Přírodní tuhý deodorant – pro citlivou a atopickou pokožku – bez vůně má kompletně bezplastový obal, takže zbytečně nezatěžuje životní prostředí a je zcela rozložitelný. 100% bezpečný, šetrný a spolehlivý parťák pro každý den.

 

Informace o produktu

  • Značka: Attitude
  • EAN: 626232408614
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní, Eko”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tuhý/kompaktní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Bez hliníku”}}.  . . . . . . . . .
Attitude Přírodní tuhý deodorant - pro citlivou a atopickou pokožku - bez vůně 85 g
Attitude Přírodní tuhý deodorant – pro citlivou a atopickou pokožku – bez vůně 85 g
318