Australian Bodycare Australian Bodycare Heel Repair 100 ml

185 

Australian Bodycare Australian Bodycare Heel Repair 100 ml od společnosti s výborným jménem Australian Bodycare , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Australian Bodycare Australian Bodycare Heel Repair 100 ml momentálně k dispozici za 185 Kč.

Katalogové číslo: 5709455007521 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Australian Bodycare Australian Bodycare Heel Repair 100 ml od kvalitního výrobce Australian Bodycare lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.

Intenzivní krém na popraskané paty, ztvrdlou kůži a mozoly s tea tree olejem a vysokým podílem močoviny – přesně 25 %, to je tajemství dětsky jemných chodidel. Tato kombinace rozpouští tvrdou kůži, což umožňuje snadnější odstranění. Přírodní tea tree olej zároveň chrání paty před bakteriemi a jiným poškozením . Pomocí péče Heel Repair se můžete vyhnout budoucím problémům s chodidly dříve, než se vyskytnou.

 

Informace o produktu

  • Značka: Australian Bodycare
  • EAN: 5709455007521
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”slozka”:{“param_name”:”Složka”,”val”:”Tea tree čajovníkový strom (Kajeput střídavolistý, Melaleuca alternifolia)”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Krémový”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Australian Bodycare Australian Bodycare Heel Repair 100 ml
Australian Bodycare Australian Bodycare Heel Repair 100 ml
185