Avéne Hydratační samoopalovací gel Moisturizing Self-Tanner (Silky Gel) 100 ml

449 

Avéne Hydratační samoopalovací gel Moisturizing Self-Tanner (Silky Gel) 100 ml s pečetí kvality od Avéne lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Avéne Hydratační samoopalovací gel Moisturizing Self-Tanner (Silky Gel) 100 ml , produkt koupíte ted u nás za 449 Kč.

Katalogové číslo: 3282770073041 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Avéne Hydratační samoopalovací gel Moisturizing Self-Tanner (Silky Gel) 100 ml značky Avéne . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Samoopalovací gel je vhodný na obličej a tělo, dodává hydrataci a poskytuje zdravý a přirozený vzhled pokožky. Gel se snadno vstřebává, nezanechává skvrny a je jemně parfemovaný. Použití: Aplikujte tenkou vrstvu rovnoměrně na předem očištěný a osušený obličej a tělo. Odstraňte přebytečné množství z oblasti vlasů a obočí. Intenzita zabarvení je závislá na množství a frekvenci aplikací. Pro dlouhotrvající efekt aplikujte přípravek denně až do dosažení požadovaného odstínu, poté 2-3x týdně pro udržení. Účinné látky: DHA + Erytruloza zajišťuje efekt přirozeného a dlouhodobého opálení. Termální voda Avène zklidňuje, zjemňuje citlivou pleť a působí proti podráždění. Lehká zlatavá textura zanechává pleť jemnou, hydratovanou a příjemně provoněnou. Snadno se vstřebává a nelepí. S jemnou parfemací. Neobsahuje silikony.

 

Informace o produktu

  • Značka: Avéne
  • EAN: 3282770073041
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dermokosmetika”}}.  . . . . . . . . .
Avéne Hydratační samoopalovací gel Moisturizing Self-Tanner (Silky Gel) 100 ml
Avéne Hydratační samoopalovací gel Moisturizing Self-Tanner (Silky Gel) 100 ml
449