Avon Vyživující krém na ruce, nohy a lokty s bambuckým máslem Planet Spa (Hand, Elbow and Foot Cream Blissfully Nourishing with African Shea Butter) 75 ml

109 

Avon Vyživující krém na ruce, nohy a lokty s bambuckým máslem Planet Spa (Hand, Elbow and Foot Cream Blissfully Nourishing with African Shea Butter) 75 ml od známého výrobce Avon je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Avon Vyživující krém na ruce, nohy a lokty s bambuckým máslem Planet Spa (Hand, Elbow and Foot Cream Blissfully Nourishing with African Shea Butter) 75 ml levně za 109 Kč.

Katalogové číslo: 5059018123787 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Avon Vyživující krém na ruce, nohy a lokty s bambuckým máslem Planet Spa (Hand, Elbow and Foot Cream Blissfully Nourishing with African Shea Butter) 75 ml od společnosti s předním postavením na trhu Avon je u nás za výhodnou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online.

Vychutnejte si vyživující a regenerační rituál s africkým bambuckým máslem v pohodlí domova! Doporučujeme kombinovat s dalšími výrobky řady Planet Spa . V naší nabídce naleznete i další výrobky značky Avon .

 

Informace o produktu

  • Značka: Avon
  • EAN: 5059018123787
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Regenerační, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Avon Vyživující krém na ruce
Avon Vyživující krém na ruce, nohy a lokty s bambuckým máslem Planet Spa (Hand, Elbow and Foot Cream Blissfully Nourishing with African Shea Butter) 75 ml
109