Bachovy květové esence Rescue® krém 30 ml

295 

Bachovy květové esence Rescue® krém 30 ml od výrobce Bachovy květové esence je k dostání online za výhodnout cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Bachovy květové esence Rescue® krém 30 ml , produkt nakoupíte ted u nás za 295 Kč.

Katalogové číslo: 5000488108651 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Bachovy květové esence Rescue® krém 30 ml od tohoto skvělého výrobce Bachovy květové esence , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

RESCUE® (Krizový) pleťový kosmetický krém má všeobecně pečující, zjemňující, uklidňující a zvláčňující účinky. Kosmetický krém obsahuje kombinaci šesti květů – původních pět tak jako v krizové esenci, a navíc esenci Crab Apple (Planého jablka). Krém je ryze přírodního původu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Bachovy květové esence
  • EAN: 5000488108651
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”slozka”:{“param_name”:”Složka”,”val”:”Včelí vosk (Cera alba), Bambucké máslo”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masti”}}.  . . . . . . . . .
Bachovy květové esence Rescue® krém 50 ml
Bachovy květové esence Rescue® krém 30 ml
295