Barva na vlasy ve spreji 100ml – oranžová Dreck

109 

Barva na vlasy ve spreji 100ml – oranžová Dreck od značky s dobrým jménem Dreck je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Barva na vlasy ve spreji 100ml – oranžová Dreck v akci za 109 Kč.

Katalogové číslo: 4002299061096 Kategorie: , Štítek:

Popis

Barva na vlasy ve spreji 100ml – oranžová Dreck od výrobce s mnohaletou tradicí Dreck lze u nás pořídit za skvělou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Barevný sprej je ideální k dekoraci vlasů na plesy a karnevaly. Lze lehce vymýt šamponem.  

Kadeřnické Potřeby PePe Professional
Tyto kadeřnické potřeby dodává kadeřníkům v České a Slovenské republice PePe Professional – firma s tradicí a vášní pro vlasovou kosmetiku. Světoznámá fotografka Anne Leibowitz kdysi slavně poznamenala: “Jsi jen tak dobrý, jako tvůj poslední účes.” V tomto měla však jen částečně pravdu; bez kvalitních a profesionálních potřeb a kosmetiky nemá kvalitní účes žádnou šanci! Našim posláním je nabízet pouze kvalitní, profesionální a šetrnou vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Dreck
  • EAN: 4002299061096
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml.  . . . . . . . . .
Barva na vlasy ve spreji 100ml - oranžová Dreck
Barva na vlasy ve spreji 100ml – oranžová Dreck
109