BeautyRelax Estetický přístroj na tělo Celluform Fat Attack

4030 

BeautyRelax Estetický přístroj na tělo Celluform Fat Attack od známé kvalitní značky BeautyRelax je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. BeautyRelax Estetický přístroj na tělo Celluform Fat Attack v akci za 4030 Kč.

Katalogové číslo: 8594166119628 Kategorie: , , Štítek:

Popis

BeautyRelax Estetický přístroj na tělo Celluform Fat Attack od společnosti s předním postavením na trhu BeautyRelax je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Estetický přístroj na tělo BeautyRelax Celluform Fat Attack je určen pro šetrnou metodu ošetření tukové tkáně. Dosažitelný dvoufázový efekt: stimulace tukové tkáně a zvýšení pružnosti pokožky. Potlačení příznaků celulitidy. Moderní pokročilé technologie: Radiofrekvence, EMS pulzy, MFIP pulzy, červené světlo. Neinvazivní charakter ošetření. Přístroj je vhodný pro podbradek, paže, bříško, hýždě, stehna a lýtka. Možnost dávkování výkonu.

 

Informace o produktu

  • Značka: BeautyRelax
  • EAN: 8594166119628
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
BeautyRelax Estetický přístroj na tělo Celluform Fat Attack
BeautyRelax Estetický přístroj na tělo Celluform Fat Attack
4030