BeautyRelax Galvanická žehlička pleti s fotonovou terapií BR-1040

1739 

BeautyRelax Galvanická žehlička pleti s fotonovou terapií BR-1040 od tohoto předního výrobce BeautyRelax . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. BeautyRelax Galvanická žehlička pleti s fotonovou terapií BR-1040 – nakoupíte u nás nyní za 1739 Kč.

Popis

BeautyRelax Galvanická žehlička pleti s fotonovou terapií BR-1040 od skvělé a známé značky BeautyRelax lze u nás pořídit za skvělou cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Ionizační terapie násobně zvyšuje schopnost absorbovat výživové látky z krémů, masek a sér hlouběji do pokožky. Další funkcí je fotonová terapie ve třech barvách proudů fotonů – červená, modrá a zelená. Ionizační terapie je doplněna o vibrační masáž, která zlepšuje krevní oběh prostřednictvím stimulace lymfatického systému. Ošetření je vhodné pro suchou, mastnou i citlivou pleť. Působením světelné energie ve specifických vlnových délkách dochází k přirozeným regeneračním procesům vašeho těla. Červené světlo podporuje přirozenou tvorbu kolagenu, zvýšení účinnosti vstřebávání účinných látek kosmetických přípravků, zlepšení cirkulace krve v podkožní tkáni, brání v tvorbě pigmentu. Modré světlo aktivuje porphyriny (nastartují chemickou reakci, která ničí škodlivé bakterie), antibakteriální a protizánětlivý účinek, prevence proti tvorbě akné, bezpečné a efektivní ošetření. Zelené světlo přispívá k eliminaci epidermálních pigmentových skvrn, vyrovnává barevný tonus pokožky, protizánětlivý účinek, vhodný pro všechny typy pleti.

 

Informace o produktu

  • Značka: BeautyRelax
  • EAN: 8594166100510
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
BeautyRelax Galvanická žehlička pleti s fotonovou terapií BR-1040
BeautyRelax Galvanická žehlička pleti s fotonovou terapií BR-1040
1739