BeautyRelax Kosmetický liftingový přístroj na obličej Pulselift BR-1270

1381 

BeautyRelax Kosmetický liftingový přístroj na obličej Pulselift BR-1270 od výrobce s dobrým jménem BeautyRelax je k dispizici za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. BeautyRelax Kosmetický liftingový přístroj na obličej Pulselift BR-1270 aktuálně za super cenu 1381 Kč.

Katalogové číslo: 8594166115231 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

BeautyRelax Kosmetický liftingový přístroj na obličej Pulselift BR-1270 od spolehlivého výrobce BeautyRelax . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze.

Objevte budoucnost přístrojové péče o pleť pro každodenní používání již nyní. Kosmetický přístroj Pulselift využívá moderní technologii EMS pro skutečně ošetření. Jemné elektrické mikropulzy působí cíleně na ochablé obličejové svaly. Výkon a frekvence elektrických pulzů jsou speciálně upraveny tak, aby umožnily účinné, ale zároveň bezbolestné ošetření obličeje. Dochází ke kontrakci svalů a tím jejich posílení. Kolagenní a elastická vlákna jsou mechanicky stimulována. V oblasti obličeje docílíte zlepšení textury pleti a nárůstu elasticity. Pleť má omlazený a prozářený vzhled. To vše neinvazivně a bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů. Hlavice je tvořena dvěma EMS aplikátory z ušlechtilé nerez oceli. Aplikační hlavice ošetří všechny záhyby a nerovnosti pleti. Na pleť naneste tenkou vrstvu kontaktního gelu. Zapněte režim EMS a zvolte jednu ze tří intenzit mikropulzů (nízká, střední, vysoká). Aplikační hlavicí přístroje se dotýkejte pleti v krátkých časových intervalech. Ošetřete postupně všechny problematické partie obličeje. Důkladně očistěte aplikační hlavici přístroje a očistěte pleť od zbytků kontaktního gelu. Přístroj do dalšího použití skladujte na suchém místě s minimální prašností.

 

Informace o produktu

  • Značka: BeautyRelax
  • EAN: 8594166115231
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”}}.  . . . . . . . . .
BeautyRelax Kosmetický liftingový přístroj na obličej Pulselift BR-1270
BeautyRelax Kosmetický liftingový přístroj na obličej Pulselift BR-1270
1381