BeautyRelax Kosmetický přístroj Multibrush

1000 

BeautyRelax Kosmetický přístroj Multibrush od přední značky BeautyRelax , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. BeautyRelax Kosmetický přístroj Multibrush za bezkonkureční cenu 1000 Kč.

Katalogové číslo: 8594166118768 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

BeautyRelax Kosmetický přístroj Multibrush od společnosti se zárukou kvality BeautyRelax lze nakoupit u nás za skvělou cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Kosmetický přístroj BeautyRelax Multibrush poskytuje multifunkční pleťovou péči. Součástí balení jsou 4 vyměnitelné aplikační hlavice s odlišným účelem použití. Jako byste měli čtyři přístroje v jednom. Používání je bezpečné, jednoduché s maximální účinností. Přístroj je vodotěsný. Ideální pro každodenní rutinní péči. Pro čistou, krásnou a zářivou pleť. 4 vyměnitelné aplikátory 1. Aplikační hlavice s krátkými štětinkami – intenzivní čištění pleti 2. Aplikační hlavice se silikonovými štětinkami – intenzivní peeling pleti 3. Aplikační hlavice s dlouhými štětinkami – zapracování kosmetických krémů 4. Aplikační hlavice s masážními kuličkami – okamžitá podpora lymfatického systému obličeje Optimální postup ošetření pleti krok za krokem: 1) Základní čištění pleti pomocí aplikátoru s krátkými štětinkami a čistícího krému 2) Hloubkový peeling pleti pomocí aplikátoru se silikonovými štětinkami 3) Rozetření a zapracování vyživujícího krému pomocí aplikátoru s dlouhými štětinkami 4) Závěrečná podpora lymfatického systému obličeje pomocí aplikátoru s kuličkami

 

Informace o produktu

  • Značka: BeautyRelax
  • EAN: 8594166118768
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snížení mazu”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
BeautyRelax Kosmetický přístroj Multibrush
BeautyRelax Kosmetický přístroj Multibrush
1000