BeautyRelax Kosmetický přístroj na čištění pleti Poremax Oxygen

1645 

BeautyRelax Kosmetický přístroj na čištění pleti Poremax Oxygen od této značky BeautyRelax je momentálně ve výhodné akci. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. BeautyRelax Kosmetický přístroj na čištění pleti Poremax Oxygen za super cenu 1645 Kč.

Katalogové číslo: 8594166118928 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

BeautyRelax Kosmetický přístroj na čištění pleti Poremax Oxygen od kvalitního výrobce BeautyRelax . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Poremax Oxygen představuje inovativní řešení z kategorie kosmetických přístrojů pro čištění pleti vakuovým sáním. Pracuje na principu vodní cirkulace. Přečerpávání tekutiny z jedné nádržky do druhé. Tekutina okamžitě hydratuje pleť a zbytek na sebe naváže nečistoty, bakterie a kožní rezidua. Nasátá tekutina z pleti putuje přímo do odpadní nádobky. Výsledkem je čistá, hladká a bohatě hydratovaná pleť. Vyzkoušejte nové skutečně funkční kosmetické ošetření pleti ještě dnes. Systém vakuového nasávání Kosmetický přístroj BeautyRelax Poremax Oxygen pleť důkladně vyčistí. V případě vzniku černých teček a pupínků napomáhá k jejich odstranění. Aplikační hlavice nasaje pokožku a hrana aplikátoru odstraní z povrchu nečistoty, černé tečky a nevzhledné bílé čepičky. Nepříjemnému ručnímu vymačkávání, které způsobí výrazně zarudnutí a podráždění pleti je definitivní konec. Povrchové pigmentové skvrnky a póry se zjemňují. Kosmetický přístroj BeautyRelax Poremax Oxygen je vysoce účinný, ale zároveň šetrný k pleti. Systém vodní cirkulace Aplikační hlavice je speciálně navržena tak, aby pravidelně dávkovala tekutinu. Přečerpávání tekutiny z jedné nádržky do druhé. Tekutina okamžitě hydratuje pleť a zbytek na sebe naváže nečistoty, bakterie a kožní rezidua. Nasátá tekutina z pleti putuje do odpadní nádobky. Při plném kontaktu aplikátoru s pletí nedochází k nežádoucímu ztékání tekutiny.

 

Informace o produktu

  • Značka: BeautyRelax
  • EAN: 8594166118928
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
BeautyRelax Kosmetický přístroj na čištění pleti Poremax Oxygen
BeautyRelax Kosmetický přístroj na čištění pleti Poremax Oxygen
1645