BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej a tělo Bodyface Switch

3020 

BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej a tělo Bodyface Switch od společnosti s dlouholetou tradicí BeautyRelax jde u nás právě teď pořídit výhodně. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej a tělo Bodyface Switch právě nyní za 3020 Kč.

Katalogové číslo: 8594166119000 Kategorie: , , Štítek:

Popis

BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej a tělo Bodyface Switch od kvalitní značky BeautyRelax je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy.

Kosmetický přístroj Bodyface Switch se stane nepostradatelným pomocníkem pro ošetření obličeje a těla. Nabízí unikátní systém vyměnitelných hlavic. Nahrazuje použití až 3 přístrojů. Vaši pleť efektivně ošetří pomocí ultrazvuku a fotonové terapie. Pomocí vyměnitelných hlavic můžete zvolit ultrazvuk s frekvencemi 1MHz a 3MHZ. Ultrazvuk omlazuje pleť a režim fotonové terapie působí podle toho, jakou vlnovou délku si nastavíte. Kosmetický přístroj Bodyface Switch je multifunkční řešení pro vysoce účinné estetické ošetření pleti. Ultrazvukové vlny 1MHz a 3MHz Aplikátor z ušlechtilé oceli generuje ultrazvukové vlny o specifické frekvenci. Akustické vlnění pronikne přesně tam, kde potřebujeme. Do povrchově uložených tkání. Dodaná energie remodeluje kolagenová vlákna a elastin. V oblasti ošetření dojde ke zlepšení textury pokožky a výraznému nárůstu elasticity. Vrásky obličeje jsou potlačeny a kontury obličeje napnuty. Dva vyměnitelné aplikátory pro ultrazvuk se specifickou frekvencí ultrazvuku 1MHz a 3MHz. 3MHz pro ošetření pleti a 1MHZ pro formování postavy. Fotonová terapie Fotonová terapie patří mezí účinnou a prokazatelně fungující metodu ošetření pleti, bez které si moderní estetickou péči lze jen těžko představit. Světelná energie proniká do těla jako proud fotonů, který je následně vstřebán fotoreceptory uvnitř buněk. Fotonová terapie se používá pro ošetření měkkých tkání a řeší specifické kožní problémy. Působením světelné energie ve specifických vlnových délkách dochází k přirozeným regeneračním procesům vašeho těla bez agresivních a mnohdy škodlivých zásahů do struktury tkáně. Podporuje tvorbu kolagenu – základní předpoklad pro vypnutí pleti a redukci vrásek. Účinky fotonové terapie závisí na vlnové délce světelné energie, kterou generují LED diody. Přístroj kombinuje 3 druhy světel (červené, modré, zelené). Červené světlo podporuje přirozenou tvorbu kolagenu zvýšení účinnosti vstřebávání účinných látek kosmetických přípravků zlepšení cirkulace krve v podkožní tkáni brání v tvorbě pigmentu Modré světlo aktivuje porphyriny (nastartují chemickou reakci, která ničí škodlivé bakterie) antibakteriální a protizánětlivý účinek prevence proti tvorbě akné bezpečné a efektivní ošetření Zelené světlo přispívá k eliminaci epidermálních pigmentových skvrn vyrovnává barevný tonus pokožky protizánětlivý účinek vhodné pro všechny typy pleti

 

Informace o produktu

  • Značka: BeautyRelax
  • EAN: 8594166119000
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Regenerační”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej a tělo Bodyface Switch
BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej a tělo Bodyface Switch
3020