BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej Emsroller BR-1340

1690 

BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej Emsroller BR-1340 od kvalitního výrobce BeautyRelax je u nás k dispozici opravdu výhodně. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej Emsroller BR-1340 , zboží pořídíte ted u nás za 1690 Kč.

Popis

BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej Emsroller BR-1340 od spolehlivého výrobce BeautyRelax , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program.

Kosmetický přístroj na obličej Emsroller BR-1340 bojuje s povadlou a nezdravě vyhlížející pletí. Zvyšuje pružnosti kontur obličeje a redukuje výrazné nerovnosti pleti způsobené věkem. EMS pulzní terapie: Masážní válečky při kontaktu s pletí přenáší jemné elektrické pulzy. Výkon a frekvence elektrických pulzů jsou speciálně upraveny tak, aby umožnily ošetření obličeje. Elektrické pulzy pronikají přes svrchní část pokožky přímo k obličejovým svalům. Kolagenní a elastická vlákna jsou mechanicky stimulována. V oblasti obličeje docílíte zlepšení textury pokožky, jejího tónu a nárůstu elasticity. Pleť má omlazený a prozářený vzhled. Intenzivní vibrační masáž: Masážní válečky generují vysokofrekvenční vibrační oscilace. Kmity s frekvencí 8000 pulzů/sekundu. Hlavní účinek je zlepšení krevního oběhu prostřednictvím stimulace lymfatického systému obličeje. Zlepší se výrazným způsobem látková výměna a odvod škodlivých látek. Pouze dostatečně prokrvená pleť působí mladým zářivým dojmem! Ke snížení otoků v oblasti obličeje přispívá rovněž mechanická 3D masáž pomocí válečků, které mají speciálně upravený povrch.

 

Informace o produktu

  • Značka: BeautyRelax
  • EAN: 8594166116733
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”}}.  . . . . . . . . .
BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej Emsroller BR-1340
BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej Emsroller BR-1340
1690