BeautyRelax Kosmetický přístroj Poremax iCam Premium

1833 

BeautyRelax Kosmetický přístroj Poremax iCam Premium od dodavatele se skvělou pověstí BeautyRelax je u nás za bezkonkurenční cenu. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. BeautyRelax Kosmetický přístroj Poremax iCam Premium – produkt momentálně prodáváme za 1833 Kč.

Katalogové číslo: 8594166118898 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

BeautyRelax Kosmetický přístroj Poremax iCam Premium od tohoto předního výrobce BeautyRelax je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Skvělý produkt s garancí kvality.

Kosmetický přístroj Poremax iCam Premium představuje naprosto inovativní přístup ošetření pleti. Čištění pleti je povýšeno na skutečně profesionální úroveň. Nejsilnější stránka přístroje spočívá v nekompromisním výkonu vakuového sání v kombinaci s pokročilou technologií kamery LEICA. Vysoké rozlišení, 20násobné zvětšení při nasvícení 6 LED diod se zvýšenou svítivostí poskytne reálný stav vaši pleti se zobrazením na vašem mobilním telefonu nebo tabletu.

 

Informace o produktu

  • Značka: BeautyRelax
  • EAN: 8594166118898
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snížení mazu”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
BeautyRelax Kosmetický přístroj Poremax iCam Premium
BeautyRelax Kosmetický přístroj Poremax iCam Premium
1833