BeautyRelax Kosmetický přístroj pro zralou a unavenou pleť Fraxlift Smart

2414 

BeautyRelax Kosmetický přístroj pro zralou a unavenou pleť Fraxlift Smart od značky se skvělou pověstí BeautyRelax je nyní k dostání výhodně za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. BeautyRelax Kosmetický přístroj pro zralou a unavenou pleť Fraxlift Smart v současnosti za 2414 Kč.

Popis

BeautyRelax Kosmetický přístroj pro zralou a unavenou pleť Fraxlift Smart od známé společnosti BeautyRelax je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

Fraxlift Smart je kosmetický přístroj s vysokou užitnou hodnotou. Nabízí špičkovou technologii ošetření pleti FMR – frakční multipolární radiofrekvence. Dostatečný výkon se zaměřením na vrásky a časem unavenou pleť. Design přístroje pro snadné a efektivní používání. Podsvícený displej. Možnost nastavení výkonu pro individuální použití. Radiofrekvence BeautyRelax Fraxlift Prestige Smart využívá pokročilou technologii multipolární radiofrekvence. Aplikátor nabízí unikátní rozmístění 21 elektrod. Aplikátor ve vybraných lokalitách dodá do podkožní vrstvy radiofrekvenční energii s optimálně zvoleným výkonem a vhodnou intenzitou „shotů“ (časová charakteristika mezi pulzem a prodlevou). Přenos energie je zprostředkován sadou elektrod (pinů), uspořádaných do maticové sestavy. Průměrná délka ošetření se odvíjí v závislosti na velikosti ošetřované plochy. Samotné ošetření je naprosto snadné a intuitivní. Probíhá formou „razítkování“ obličeje. Díky tomu můžete ošetřit kompletně celou oblast obličeje bez vynechání volných mezer. Vibrace Správná funkce lymfatického systému platí nejen pro tělesné končetiny, ale také pro náš obličej. Pokud máme lymfu a krevní oběh v pořádku, odvod nečistot z krve probíhá násobně lepším způsobem. Zlepšení krevního oběhu = stimulace lymfatického systému = lepší odvod nečistot a škodlivin z těla = krásná a zdravá pleť. Jednoduchá rovnice, která platí nejen pro obličej, ale i pro celé naše tělo. Jemná vibrační masáž patří z technologického hlediska mezi nejjednodušší, ale zároveň velmi účinnou techniku ošetření pleti.

 

Informace o produktu

  • Značka: BeautyRelax
  • EAN: 8594166118836
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
BeautyRelax Kosmetický přístroj pro zralou a unavenou pleť Fraxlift Smart
BeautyRelax Kosmetický přístroj pro zralou a unavenou pleť Fraxlift Smart
2414