BeautyRelax Kosmetický přístroj Vibraskin Smart

1000 

BeautyRelax Kosmetický přístroj Vibraskin Smart od společnosti se zárukou kvality BeautyRelax je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. BeautyRelax Kosmetický přístroj Vibraskin Smart ve výhodné slevě 1000 Kč.

Popis

BeautyRelax Kosmetický přístroj Vibraskin Smart od dodavatele s dobrým jménem BeautyRelax je k dostání za výborné peníze. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Vibraskin Smart je praktická kosmetická pomůcka určena pro každodenní použití. Posuňte péči o vaši pleť na jinou úroveň. Přístroj poskytuje základní kosmetická ošetření: pečlivé vyčištění pleti, uvolnění kožních pórů a zvýšení pružnosti pleti. Použití vám nezabere více jak 10 minut. BeautyRelax Vibraskin Smart můžete používat následovně: Krok 1: Důkladné vyčištění pleti Plocha přístroje je hustě pokryta silikonovými štětinkami. Kartáček při pohybu po pleti ve spojení s vysokofrekvenčními vibracemi vaši pleť zbaví veškerých nečistot, částeček make-upu, odumřelých kožních buněk, prachových částic a bakterií. Odstraníte nečistoty, které nejsou na první pohled vidět. Mít čisté kožní póry znamená, že může vaše pleť znovu volně dýchat! Krok 2: Uvolnění kožních pórů Na spodní straně přístroje je umístěn aplikátor z nerez oceli. Poskytuje blahodárnou tepelnou terapii pro otevření kožních pórů. Působením tepla dochází k lokálnímu zlepšení krevnímu oběhu a pleť je schopna lépe vstřebat účinné látky z kosmetických přípravků. Krok 3: Zvýšení pružnosti pleti V režimu zvýšení pružnosti pleti se aplikátor z nerez oceli přepne na působení funkce EMS elektrických mikropulzů. Jemné elektrické pulzy stimulují obličejové svaly. Posílení svalů vede ke zlepšení pružnosti pleti. Krok 4: Stimulace pleti fotonovým světlem Pleť můžete v závěru stimulovat fotonovou terapií. K dispozici jsou 4 spektra fotonového světla. Každé světlo má pro pleť specifické účinky v různých spektrech vlnové délky.

 

Informace o produktu

  • Značka: BeautyRelax
  • EAN: 8594166118751
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snížení mazu”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
BeautyRelax Kosmetický přístroj Vibraskin Smart
BeautyRelax Kosmetický přístroj Vibraskin Smart
1000