BeautyRelax Obličejová maska Lightmask

2290 

BeautyRelax Obličejová maska Lightmask od dodavatele s dlouholetou historií BeautyRelax – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Skvělý produkt s garancí kvality. BeautyRelax Obličejová maska Lightmask – můžete mít za 2290 Kč.

Katalogové číslo: 8594166118867 Kategorie: , , Štítek:

Popis

BeautyRelax Obličejová maska Lightmask od skvělé značky BeautyRelax je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online.

Terapie fotonovým světlem je v oblasti kosmetického ošetření velmi populární. Ošetření fotonovým světlem nebolí a má velmi dobré výsledky. Obličejová maska BeautyRelax Lightmask poskytuje fotonovou terapii s pokrytím celého obličeje. Během používání je maximálně chráněn váš zrak. Obličejová maska slibuje vysoce komfortní použití ve srovnání s ručními přístroji. Přístroj nemusíte držet v ruce a zároveň světlo pokrývá rovnoměrně celou plochu obličeje. Stálost působení fotonovým světlem je pro úspěšné dosažení výsledků klíčové. Terapie fotonovým světlem Světlo je zjednodušeně viditelná část elektromagnetického záření různé frekvence. Dosahuje různých vlnových délek v intervalu 390 až 760nm (nanometrů). Lidské oko je schopné vnímat světlo o vlnových délkách v rozsahu od 400 do 800nm. Při fotonové terapii proniká světlo do těla jako proud energie ve formě fotonů. Je vědecky prokázáno, že různé vlnové délky světla mají za následek specifické účinky při péči o pleť. Studie ověřily reálný pozitivní terapeutický přínos pro živé tkáně a organismy na buněčné úrovni. Blahodárné účinky fotonové terapie Zánětlivá onemocnění mohou nastat v důsledku onemocnění, úrazu či stresu. Světelná terapie stimuluje přirozenou cestou léčebnou sílu buněk. Světlo dokáže vstoupit do nitra buňky a to neinvazivně a bezbolestně. Světlo aktivuje v buňkách fotoreceptory. Fotonová terapie nezpůsobuje žádné vedlejší účinky či poškození organismu. Díky svým pozitivním účinkům si získala oblibu nejen v oblasti dermatologie, ale také v segmentu kosmetického ošetření pleti. Obličejová maska BeautyRelax Lightmask nabízí tři barvy fotonové terapie: modrá, červená, žlutá. Modré světlo aktivuje porphyriny chemická reakce, která ničí škodlivé bakterie antibakteriální a protizánětlivý účinek prevence proti tvorbě akné bezpečné a efektivní ošetření Červené světlo podporuje přirozenou tvorbu kolagenu příznivý vliv na elastická vlákna zvýšení účinnosti vstřebávání účinných látek kosmetických přípravků zlepšení cirkulace krve v podkožní tkáni brání v tvorbě pigmentu Žluté světlo podporuje absorbování kosmetických přípravků přispívá ke zlepšení buněčného metabolismu zlepšuje detoxikační vlastnosti podpořením lymfatické činnosti obzvláště účinný po intenzivním mechanickém peelingu napomáhá zpomalovat stárnutí kůže

 

Informace o produktu

  • Značka: BeautyRelax
  • EAN: 8594166118867
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
BeautyRelax Obličejová maska Lightmask
BeautyRelax Obličejová maska Lightmask
2290