BeautyRelax Ultrazvuková špachtle bílá Peel&Lift BR-1300W

1496 

BeautyRelax Ultrazvuková špachtle bílá Peel&Lift BR-1300W s pečetí kvality od BeautyRelax lze pořídit u nás za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. BeautyRelax Ultrazvuková špachtle bílá Peel&Lift BR-1300W – nyní pořídíte za 1496 Kč.

Popis

BeautyRelax Ultrazvuková špachtle bílá Peel&Lift BR-1300W od spolehlivého výrobce BeautyRelax – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu.

Kosmetický přístroj BeautyRelax Peel&Lift disponuje aplikační hlavicí z ušlechtilé nerez oceli. Aplikátor generuje ultrazvukové vlny o frekvenci 24 tisíc pulzů za vteřinu. Při kontaktu s pletí působí ultrazvukové vlny přímo do hloubky kožních pórů. Díky optimalizované frekvenci ultrazvukových vln je ultrazvuková špachtle schopna pleť nejen důkladně vyčistit, ale pozitivně působí na jemné mimické vrásky a nerovnosti pleti. Přestože je přístroj v čištění výkonný, je velmi šetrný k pokožce a jeho používání je naprosto bezpečné a hlavně bezbolestné. BeautyRelax Peel&Lift je vybaven modrým světlem o vlnové délce 465 nm. Modré světlo je nesmírně důležité jako prevence proti vzniku akné díky antibakteriálnímu účinku. Navíc aktivuje porphyriny, což je pro pleť velice přínosné.

 

Informace o produktu

  • Značka: BeautyRelax
  • EAN: 8594166116719
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
BeautyRelax Ultrazvuková špachtle bílá Peel&Lift BR-1300W
BeautyRelax Ultrazvuková špachtle bílá Peel&Lift BR-1300W
1496