BeautyRelax Ultrazvuková špachtle Peel & Lift Silver

1690 

BeautyRelax Ultrazvuková špachtle Peel & Lift Silver od naší známé značky BeautyRelax je právě teď u nás za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. BeautyRelax Ultrazvuková špachtle Peel & Lift Silver momentálně v akci za 1690 Kč.

Popis

BeautyRelax Ultrazvuková špachtle Peel & Lift Silver od spolehlivé značky BeautyRelax . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Ultrazvuková špachtle Peel & Lift Silver je určena pro efektivní ošetření pleti. Při kontaktu s pletí působí ultrazvukové vlny přímo do hloubky kožních pórů. Díky optimalizované frekvenci ultrazvukových vln je ultrazvuková špachtle schopna pleť nejen důkladně vyčistit, ale pozitivně působí na jemné mimické vrásky a nerovnosti pleti. Přestože je přístroj v čištění výkonný, je velmi šetrný k pokožce a jeho používání je naprosto bezpečné a hlavně bezbolestné.

 

Informace o produktu

  • Značka: BeautyRelax
  • EAN: 8594166119031
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
BeautyRelax Ultrazvuková špachtle Peel & Lift Silver
BeautyRelax Ultrazvuková špachtle Peel & Lift Silver
1690