Bebble Dětský šampon a mycí gel s levandulí 200 ml

99 

Bebble Dětský šampon a mycí gel s levandulí 200 ml od této spolehlivé značky Bebble , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Bebble Dětský šampon a mycí gel s levandulí 200 ml , zboží pořídíte ted u nás za 99 Kč.

Katalogové číslo: 3800002301078 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Bebble Dětský šampon a mycí gel s levandulí 200 ml od společnosti se zárukou kvality Bebble . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

Tato jemná receptura je speciálně navržena pro kojence a je obzvláště šetrná k očím. Měkká pěna jemně čistí vlasy a pokožku, aniž by je zanechala suché. Přidaný extrakt z levandule má uklidňující a antiseptický účinek. Tento šampon promění čas koupání dítěte na vaši oblíbenou část dne.

 

Informace o produktu

  • Značka: Bebble
  • EAN: 3800002301078
  • Další vlastnosti: parametry {“slozka”:{“param_name”:”Složka”,”val”:”Levandule hybridní (Lavandula Hybrida)”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Pěny, Gely, emulze, fluidy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”}}.  . . . . . . . . .
Bebble Dětský šampon a mycí gel s levandulí 200 ml
Bebble Dětský šampon a mycí gel s levandulí 200 ml
99