Beper Aroma difuzér s přírodními solnými kameny P205DIF050

1494 

Beper Aroma difuzér s přírodními solnými kameny P205DIF050 od společnosti s výborným jménem Beper je právě nyní na našich stránkách v akci. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Beper Aroma difuzér s přírodními solnými kameny P205DIF050 nyní za 1494 Kč.

Katalogové číslo: 8056420223316 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Beper Aroma difuzér s přírodními solnými kameny P205DIF050 od dodavatele s dobrým jménem Beper lze pořídit u nás za skvělou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Himalajská sůl, tolik oblíbená růžová sůl už není určena jen k posolení pokrmu nebo k uklidňující koupeli, himálajské solné lampy se staly populárními díky svým blahodárným účinkům na naši pohodu, náladu, zdraví. Solné lampy mají zdravotní účinky od léčby astmatu až po detoxikaci místnosti, protože uvolňují do místnosti užitečné záporné ionty a čistí vzduch. Nejen, že zlepšují kvalitu ovzduší, ale zlepšují také náladu a pomáhají nám lépe spát. Příjemná atmosféra a kvalitnější vzduch. Aroma difuzér s přírodními himálajskými solnými kameny, ideální pro vytvoření klidné atmosféry v každé místnosti v domě i v kanceláři. Díky polypropylenové plastové nádržce na vodu o objemu 100 ml je tento difuzér vhodný k rozprašování parfémovaných a esenciálních olejů, zatímco přírodní solné kameny uvolňují záporné ionty, a přispívají tak ke zlepšení kvality vzduchu v celé místnosti. Intenzita světla je nastavitelná v 5 různých úrovních, vytvoříte si záři, která odpovídá vaší náladě. Lampa je vhodná také jako noční nebo dekorativní světlo, lze ji provozovat bez funkce mlhy. Tato kombinace solné lampy a difuzéru esenciálních olejů 2 v 1 vás nadchne, můžete používat současně nebo odděleně a užívat si terapeutických účinků solné terapie a aromaterapie. Naše lampa zahřívá 100% přírodně vytěžené krystaly soli, které ionizují vzduch a zlepšují tak kvalitu vzduchu v místnosti. Elegantní, moderní design je ideální pro jógu, meditaci nebo pro navození relaxační atmosféry u vás doma či v kanceláři.

 

Informace o produktu

  • Značka: Beper
  • EAN: 8056420223316
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”}}.  . . . . . . . . .
Beper Aroma difuzér s přírodními solnými kameny P205DIF050
Beper Aroma difuzér s přírodními solnými kameny P205DIF050
1494