BES Colour Lock Emulsione D 1000ml – Balsám pro ustálení pH ihned po barvení

370 

BES Colour Lock Emulsione D 1000ml – Balsám pro ustálení pH ihned po barvení značky BES lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. BES Colour Lock Emulsione D 1000ml – Balsám pro ustálení pH ihned po barvení aktuálně výhodně za 370 Kč.

Katalogové číslo: 8012689121008 Kategorie: , Štítek:

Popis

BES Colour Lock Emulsione D 1000ml – Balsám pro ustálení pH ihned po barvení od dodavatele s dobrým jménem BES – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny.

Emulze D ustálí pH ihned po barvení. Přípravek je určen k použití po chemickém ošetření vlasů (barvení, trvalá, odbarvení). Okamžitě neutralizuje vysoké pH do přirozených podmínek.

Ošetřující linie Colour Lock
Je linie výrobků, která zaručuje po nabarvení barvami BES HI-FI nebo BES Professional stabilitu barvy ve vlasech, a to při dodržení správného postupu barvení i následného ošetření vlasů přípravky Colour Lock. Colour Lock patří mezi ošetřující linie s kyselým pH s nabídkou specifických výrobků určených k použití před a po barvení vlasů.
 
V této řadě najdete přípravky k ustálení pH ihned po barvení, přípravky k udržení pH následující týdny po nabarvení jako prevenci proti oxidaci barvy či přípravky určené k eliminaci barevných skvrn.

 

Další parametry produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 8012689121008
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada BES Colour Lock.  . . . . . . . . .
BES Colour Lock Emulsione D 1000ml - Balsám pro ustálení pH ihned po barvení
BES Colour Lock Emulsione D 1000ml – Balsám pro ustálení pH ihned po barvení
370