Bes Mousse Color

285 

Bes Mousse Color od značky s dlouholetou historií BES je k dostání za výborné peníze. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Bes Mousse Color v současnosti za 285 Kč.

Katalogové číslo: 6119 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bes Mousse Color od přední společnosti BES je nyní k dostání výhodně za super cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Pěnové tužidlo z kolekce Mousse Color značky BES zajistí nejen středně silnou fixaci vlasů, ale zároveň je s jeho pomocí možné docílit lehkého barevného tónování či oživení barvy, které vydrží až 6 umytí. Díky svému šetrnému složení o vlasy taktéž pečuje a propůjčuje jim zářivý lesk. 

BES BEAUTY & SCIENCE
BES je známá italská značka vlasové kosmetiky, která je na trhu od roku 1964. Charakteristika tří písmen v názvu této značky zní takto: “B” jako BEAUTY označující krásu a to především krásu vlasů, která je umocněna vyspělou vlasovou kosmetikou. “E” jako EXPERIENCE označující aktivní zkušenost kadeřníků, kteří se značkou pracují. ,,E,, je rovněž chápáno jako EXKLUZIVNÍ řada vlasových přípravků. “S” jako SCIENCE označující vědecké poznatky aplikované v péči o vlasy.

 

Další parametry produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 6119
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml.  . . . . . . . . .
Bes Mousse Color
Bes Mousse Color
285