BES Regal Zero Activator 10vol. 1000ml

249 

BES Regal Zero Activator 10vol. 1000ml od společnosti s výborným jménem BES je k získání právě teď u nás za super cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. BES Regal Zero Activator 10vol. 1000ml – nyní pořídíte od 249 Kč.

Katalogové číslo: 8012689085027 Kategorie: , Štítek:

Popis

BES Regal Zero Activator 10vol. 1000ml od dodavatele s dobrým jménem BES . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

Bes Regal je multifunkční barva, která poskytuje dokonalé barevné výsledky v kadeřnictví. Je to trvalá barva: to znamená, že definitivně změní přirozenou barvu vlasů. Oxidační stálé barvy obsahují základ různých barevných pigmentů, vybraných podle požadovaných nuancí. Regal Zero složení neobsahuje PPD (Paraphenylendiamin), ale inovativní barevné pigmenty, které, správně spojené, nahrazují PPD, čímž předchází alergiím. 
 
Velmi důležitá úloha v barvivu a trvalých procesech je určována oxidanty a aktivátory. Regal Zero je inovativní a multifunkční produkt. Při vhodném použití 5 zvolených aktivačních systémů je možné získat perfektní výsledky zbarvení o 360 stupních, které odpovídá potřebám trhu, současné a budoucí módní poptávce. Těchto 5 aktivačních systémů, které fungují v dokonalé synergii se základní barvou, vyvíjejí 5 různých akcí.
 

BALANCE ACTIVATOR 20 VOL. 6% – Pro vyrovnané krytí, zvýraznění a ukládání pigmentů.
HIGH LIGHT ACTIVATOR 30 VOL. 9% – Zvýraznění a vylepšení lesklých odrazů při respektování přirozené úrovně.
ULTRA LIGHT ACTIVATOR 40 VOL. 12% – Pro ultra zvýraznění, neutralizaci a odraz.

 
Vedle těchto tří explicitních primárních funkcí pro trvalé zabarvení provádí Regal Zero další dvě funkce: maskování a odraz.
 

MASK ACTIVATOR 5 VOL. 1,5% – Pro maskování nežádoucího vzhledu ne-pigmentovaných vlasů přinášením lesku a homogenity. Ideální pro barvení u mužů a dočasné barvy.
SHADE ACTIVATOR 10 VOL. 3% – Pro kompaktní a intenzivní odrazy fungující perfektně s úrovní barvy a zajištění stability a pokrytí.

 
Barevné pigmenty podléhají oxidačnímu procesu a jsou tak přeměňovány na složitější molekuly barev. Taková oxidační reakce se mění a ovlivňuje ji mnoho faktorů, hlavně alkalita bazických složek. U přípravku Regal Zero se jeho zásaditost nezvyšuje  čpavkem, což umožňuje provést parfémované kosmetické barvení, které je schopno vytvořit vyváženou koncentraci a oxidaci barevných pigmentů vnitřní struktuřy vlasů. Pigmenty jsou obsahem nosného základu, který po rozředění ve správném poměru s developerem vytvoří emulzi, kterou lze snadno nanést a rozetřít do vlasů. To je důležité pro dosažení dokonalého výsledku. 
 
Přípravek Regal Zero obsahuje 5 pečlivě vybraných extraktů z plodů pro péči o vlasy: Jahodu, malinu, třešeň, borůvku a granátové jablko. 
 

Jahoda je přírodní antioxidant, který má schopnost neutralizovat volné radikály. 90% složení tvoří voda a zbytek speciální enzymy vhodné pro zbavení metabolismu tuků a buněčnou obnovu.
Malina funguje jako skvělý zdroj minerálních solí a vitamínů. Tyto přírodní látky jsou ideální pro obnovu a posílení organismu.
Velmi bohatá na proteiny a cukry je třešeň, která také disponuje řadou organických kyselin důležitých pro rovnováhu pH v těle a rovněž působí revitalizačně.
Borůvka obsahuje spoustu antokyanů a polyfenolů, které disponují zklidňujícím účinkem na jemnou a citlivou pokožku náchylnou k zarudnutí.
Silný antioxidační a antibakteriální účinek poskytuje obsažené granátové jablko. 

 
Ve složení přípravku se také nachází 5 přírodních látek: olejné semínko, sója, včelí vosk, hedvábí a kašmír. 
 

Olejné semínko obsahuje řadu omega 3 mastných kyselin s výraznými antioxidačními dovednostmi. Také disponuje proteiny, lipidy, kyselinou linoleovou, vlákninou a lignany. Tyto složky mají emulgační účinek na vlasy, čímž jím dodávají lesk a hebkost.
Bohatá na nenasycené mastné kyseliny je sója. Zlepšuje pružnost vlasů i vlasové pokožky.
Včelí vosk je přírodní zahušťovadlo, které dodává vlasům hebkost a usnadňuje jejich rozčesávání.
Hedvábí obsahuje fibroin a sericin – proteiny se speciální funkcí vytvářet chemické vazby s vlasovým keratinem, čímž vzniká ochranná bariéra. Tato bariéra má silné hydratační, omlazující a zklidňující účinky. Vlasy tímto způsobem získávají hedvábný a uhlazený vzhled.
Kašmír má díky vysokému obsahu keratinu revitalizační účinek. Také posiluje a obnovuje strukturu vlasů. Při obohacení o pantenol a vitamín E vlasy ještě více rozjasní a zjemní.

 
Mimo zmíněné přírodní složky a ovocné extrakty obsahuje Regal Zero také 5 esenciálních olejů: rýži, měsíček, mandli, jojobu a kokos. Esenciální oleje udržují nosnou složku dokonale emulzní a na správné hodnotě HLB (hydrolipid balance). Ta je základním faktorem pro usnadnění rozptýlení a přenosu barevných pigmentů do vnitřní struktury vlasového vlákna. Tento mechanismus má za výsledek rovnoměrně obarvený vlas s dokonalým leskem po celé délce. Triterpeny, flavonoidy a fytosteroly obsažené v měsíčkovém oleji mají emulgační a ochrannou funkci, čímž při aplikaci přípravku chrání vlasovou pokožku. Jojobový olej obsahuje nenasycené kyseliny, které vytvářejí na vlasu ochranný film proti slunečnímu záření. Arginin v rýžovém oleji je přírodní aminokyselina, která obnovuje rovnováhu vlasů poškozených oxidačními procesy při barvení. Kokosový olej obsahuje kyselinu palmitovou, linoleovou a laurovou, které také obohacují vlasové vlákno. Navíc minerální soli, sacharidy a proteiny mandlového oleje poskytují vlasům emulgační, zklidňující, zjemňující a vyživující účinky. Také regenerují roztřepené a vyhaslé vlasy.
 
Výsledky:

přirozený vzhled
homogenní a stabilní barva, která na vlasech drží i po několika mytích
dokonalý lesk

 
Techniky aplikace:
 

BASE MAKE-UP TECHNIQUE – střídání světel a stínů pro změnu objemu
LAYER TECHNIQUE – střídání barev v souběžných vrstvách s nebo spojených linek
GRADUATION TECHNIQUE – zvyšování nebo snižování barevné a tónové gradace za použití 1 nebo 2 barev
PROGRESSIVE TECHNIQUE – postupné zvyšování nebo snižování barevného tónu
COMBINATION TECHNIQUE – kombinace technik a barev ve vzájemné harmonii

 

BES BEAUTY & SCIENCE
Bes Beauty & Science je značka, pod níž se firma COSMEC s.r.o. uvedla na profesionální trh vlasových přípravků. COSMEC s.r.o. se pyšní dlouholetými zkušenostmi v oblasti přípravků péče o vlasy načerpanými během svého působení na trhu. Své zastoupení má v 79 zemích světa, ale stále usiluje o získání nových obchodních trhů a rozšíření podnikatelských záměrů. Cosmec s.r.o. ručí za vysokou kvalitu výrobků a provádí přísné testy a kontroly svých produktů.
 
Její škála produktů má široký rozsah, jenž zahrnuje četné série barev, odbarvovačů, oxidantů, trvalých, neutralizačních preparátů, šamponů, finálních přípravků na vlasy, produktů určených k jejich zvláštnímu ošetření a péči.

 

Další parametry produktu

  • Značka: BES
  • EAN: 8012689085027
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml.  . . . . . . . . .
BES Regal Zero Activator 10vol. 1000ml
BES Regal Zero Activator 10vol. 1000ml
249