Betula pendula Regenerační krém s kozím kolostrem 24 h 50 ml

690 

Betula pendula Regenerační krém s kozím kolostrem 24 h 50 ml od tohoto předního výrobce Betula pendula je u nás k dostání za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Betula pendula Regenerační krém s kozím kolostrem 24 h 50 ml aktuálně za super cenu 690 Kč.

Katalogové číslo: 8594173700260 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Betula pendula Regenerační krém s kozím kolostrem 24 h 50 ml od společnosti s výborným jménem Betula pendula lze u nás pořídit za skvělou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Regenerační krém s kozím kolostrem je nový a jedinečný krém obsahující opravdu vysoký podíl biologického růstového faktoru a také antimikrobiálního proteinu. Díky této vzácné kombinaci se výrazně urychlí obnova pokožky, dojde k její správné hydrataci a také ke zpevnění. Krém je určen k péči o pokožku celého těla. Krém je vhodný pro denní i noční použití.

 

Informace o produktu

  • Značka: Betula pendula
  • EAN: 8594173700260
  • Další vlastnosti: parametry {“slozka”:{“param_name”:”Složka”,”val”:”Kolostrum, Zimolez japonský (Lonicera japonica), Vitamín E”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Krémový”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, pleť normální, suchá pleť”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”}}.  . . . . . . . . .
Betula pendula Regenerační krém s kozím kolostrem 24 h 50 ml
Betula pendula Regenerační krém s kozím kolostrem 24 h 50 ml
690